Ana sayfa

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

şirket Profili

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 0

MÜKEMMEL MAKYAJ GÜZELLİK ARAÇLARINA ZAMANSIZ BİR YAKLAŞIM

Global Özel Özel Etiket Makyaj Fırçaları Üreticisi-kendi markası yenilikçi ve yaratıcı atölye, her fırça ayrı ayrı çok yetenekli ustalar tarafından el işi ve fonksiyonu göz önünde bulundurularak oluşturulur. özel etiket fırçalar mükemmel makyaj uygulaması sağlamak için en yüksek kalitede vardır. yüz, yanak veya göz makyajı, makyaj fırçalarımız hassas ve kusursuz bir makyaj uygulaması verecektir.

 

özel etiket makyaj fırçalarını özelleştirme dahil olmak üzere:toz fırçalar, bronz fırçalar, kontur fırçaları, vurgu fırçaları, yanak allık fırçaları, sıvı temel fırçaları, konik göz farı karıştırma fırçaları, göz kırışık fırçaları, göz gölgelendirici fırçaları, bulaşma fırçaları, kaş fırçaları, eyeliner fırçaları, dudak fırçaları, fan fırçaları, vücut parlatma fırçalar ve çeşitli profesyonel sanatçı makyaj fırça setleri, Biz sadece yüksek kaliteli hammadde ve moda tasarım, zarif el işi işçilik ile en kaliteli profesyonel makyaj fırçaları üretmek için deneyimler üreten zengin fırça saç birkaç on yıl yıl seçin.

İhtiyaçlarınızın zorluklarını coşkuyla karşılayacağız.

                                       Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 1

 

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 2

 

OEM / ODM alarak işimizin bir ana hatları olarak, kaliteli ve pürüzsüz dağıtım kanalına bağlı olarak mükemmel ürünlerle birçok yerli ve yabancı tanınmış kozmetik ve güzellik moda markası sağlıyoruz. profesyonel makyaj sanatçısı güzellik araçları üreten ve odaklanarak dünyanın her yerindeki kadınlara ulaşıp onları güçlendirin ve etkilerini yaratmaya devam etmek için yolculuklarında küçük bir rol oynayın.
Ve ayrıca kendi markalarımız var''VONIRA '', '' CHANMY '', '' ZEOYONG '', '' XIANGDINA '', tüm dünyada kadın güzellik markasının şöhretini geliştirmek vizyonuyla, E'yi kullanıyoruz. -Bizi tanıtmak ve size yepyeni bir güzellik hayatı sunmak için marka tanıtım operasyon platformumuz olarak ticari (B2B, B2M, Web Sitesi)!
Kazan-kazan kavramı rehberlik, biz sadece kalitesini garanti aynı zamanda sağlamak mükemmel servis ve yenilikçi fikirlerve makyaj severler veya makyaj sanatçısı ile yıllardır iletişim ve üretimimizle kelime-geniş bir şekilde, birçok insanın farkında olmadığı, yüksek teknoloji montaj hatlarını, zahmetsizce makyaj yapmak için gereken en temel araçları öğrenmeliyiz. sofistike işçilik, profesyonel yönetim uzmanlığı, deneyimli personel ve iyi mesleki etik CHANMY'de karşılıklı kalkınmayı sağlamak için sizinle ortak çaba sarf etmek için sunulmaktadır.

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 3

“Success is the sum of small efforts–repeated day in and day out.” “Başarı, her gün tekrarlanan küçük çabaların toplamıdır.” ---we are on the mission to create the world's best collection makeup brushes.Let's make the world more beautiful with our sustainably effort! --- biz dünyanın en iyi toplama makyaj fırçaları oluşturmak için görevdeyiz. sürdürülebilir çaba ile dünyayı daha güzel yapalım!

Yetenekli güzellik ekibimiz tüm dünyadan size yardımcı olmaya adamıştır!

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

15 yıldan fazla Çin'de OEM / ODM makyaj fırçası alarak, biz var

binlerce çeşit makyaj fırçası ve yüzlerce mevcut fırça kalıbı yaptı.

 

Tutkulu yenilik, amaçlı sanat, sarsılmaz mükemmellik ve güvenilir işbirliği ile çalışan Chanmy Vonira, küresel profesyonel güzellik endüstrisine yüksek kaliteli benzersiz ve yenilikçi ürünler ve hizmetler yaratır ve ekibimiz, şirketimizi kozmetik endüstrisi için güzellik fırçaları.

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 2

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 3

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 4

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 5

Vonira hep inanıyorum bu pefect işçilik kaliteli makyaj fırçaları yapmak yüzümüz.

"Harika bir makyaj fırçasının anahtarı, cilt üzerinde ne kadar rahat hissettiğidir ve how beautiful the makeup looks. makyaj ne kadar güzel görünüyor. Our goal is to give customers brushes that make Amacımız müşterilerine vermek fırçalar vermek farklı makyaj efektleri denemeye can atıyorlar. "

 

 

 

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : VONIRA, ZEOYONG, CHANMY

No. Çalışanları : 280~350

Yıllık satış : 7000000-8000000

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 70% - 80%

Honors: BSCI,GMPC,FSC,ISO9001,ISO22716,SGS

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar