Mesaj gönder
Ana sayfa

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

şirket Profili

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 0

MÜKEMMELLİK MAKYAJ GÜZELLİK ARAÇLARINA ZAMANSIZ BİR YAKLAŞIM

Küresel özel özel etiket makyaj fırçaları üreticisi- Kendi markanızın yenilikçi ve yaratıcı atölye çalışması, her bir fırça çok yetenekli ustalar tarafından ayrı ayrı el işçiliği ve işlev düşünülerek yaratılmıştır.Özel markalı fırçalarımız mükemmel makyaj uygulamasını sağlamak için en yüksek kalitededir.Yüz, yanak veya göz makyajı, makyaj fırçalarımız hassas ve kusursuz bir makyaj uygulaması sağlayacaktır.

 

özel etiketli makyaj fırçalarını özelleştirme dahil olmak üzere:pudra fırçaları, bronzlaştırıcı fırçaları, şekillendirme fırçaları, vurgulama fırçaları, yanak allık fırçaları, sıvı fondöten fırçaları, konik göz farı karıştırma fırçaları, göz kırışıklık fırçaları, göz gölgelendirme fırçaları, leke fırçaları, kaş fırçaları, eyeliner fırçaları, dudak fırçaları, fan fırçaları, vücut parlatma fırçalar ve çeşitli profesyonel sanatçı makyaj fırça setleri, biz sadece moda tasarım, zarif el işi işçilik ile en kaliteli profesyonel makyaj fırçaları üretmek için deneyimler üreten yüksek kaliteli hammaddeleri ve birkaç on yıllık zengin fırça kılı seçiyoruz.

İhtiyaçlarınızın zorluklarını şevkle karşılayacağız.

 

OEM / ODM alma İşimizin ana hatlarından biri olarak, kaliteli ve sorunsuz dağıtım kanalımıza bağlı olarak, yerli ve yabancı birçok tanınmış kozmetik ve güzellik moda markasına mükemmel ürünler sunuyoruz. keep & focus profesyonel makyaj sanatçısı güzellik araçları üreterek, umudumuz dünyanın her yerindeki kadınlara ulaşmak ve onları güçlendirmek ve etkilerini yaratmaya devam etme yolculuklarında küçük bir rol oynamak.
Ayrıca, dünyanın her yerindeki kadın güzellik markasının şöhretini artırma vizyonuyla kendi Markalarımız '' VONIRA '', '' CHANMY '', '' ZEOYONG '', '' XIANGDINA '' var, E'yi kullanıyoruz -Ticaret (B2B, B2M, Web Sitesi) markamızın tanıtım operasyon platformumuz olarak, bizi tanımanız ve size yepyeni bir güzellik yaşamı sunmanız için!
Kazan-kazan kavramına rehberlik ederek, sadece kaliteyi garanti etmekle kalmıyor, aynı zamanda mükemmel hizmet ve yenilikçi fikirlerve makyaj severler veya makyaj sanatçısı ile uzun yıllara dayanan iletişimimiz ve üretimimiz sayesinde, pek çok insanın farkında olmadığı, zahmetsizce makyaj yapmak için gereken en önemli araçları, yüksek teknolojili montaj hatlarını, CHANMY'de sofistike işçilik, profesyonel yönetim uzmanlığı, deneyimli personel ve iyi profesyonel etik, karşılıklı gelişmeye ulaşmak için sizinle ortak çaba sarf etmek için sunulmaktadır.

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 1

"Başarı, her gün tekrarlanan küçük çabaların toplamıdır."--- dünyanın en iyi makyaj fırçalarını yaratma görevindeyiz. Sürdürülebilir çabamızla dünyayı daha güzel yapalım!

Yetenekli güzellik ekibimiz size dünyanın her yerinden yardım etmeye kendini adamıştır!

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin'de 15 yıldan fazla OEM / ODM makyaj fırçası alarak,

binlerce çeşit makyaj fırçası ve mevcut yüzlerce fırça kalıbı yaptı.

 

Tutkulu yenilikçilik, amaca yönelik sanat, sarsılmaz mükemmellik ve güvenilir işbirliği ile hareket eden Chanmy Vonira, küresel profesyonel güzellik endüstrisine yüksek kaliteli benzersiz ve yenilikçi ürünler ve hizmetler tasarlar ve yaratır, ekibimiz şirketimizi büyük bir üretici haline getirmek için el ele verecektir. kozmetik endüstrisi için güzellik fırçaları.

 

Vonira her zaman mükemmel işçilik kalitesindeki makyaj fırçalarının yaptığına inanır. yüzümüz.

"Harika bir makyaj fırçasının anahtarı ciltte ne kadar rahat hissettiğidir ve makyaj ne kadar güzel görünüyor.Amacımız, müşterilerimizefarklı makyaj efektlerini denemeye hevesli. "

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : VONIRA, ZEOYONG, CHANMY

No. Çalışanları : 280~350

Yıllık satış : 8000000-10000000

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 70% - 80%

Honors: BSCI,GMPC,FSC,ISO9001,ISO22716,SGS

Patents: Over 120 Designs

Trademarks: CHANMY,XIANGDINA,VONIRA

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar