Ana sayfa Haberler

Makyaj Fırçası Kıllarınız Bu Kadar Düşüyor

Sertifika
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler Mark, bana her zaman en iyi planı verebilirsin ve müşterimin harika hissetmesini sağlar, umarım işbirliği için başka bir şansımız olabilir.

—— Tara AU

Sadece vonira parselleri aldı, her zaman heyecan verici, kalite gerçekten şaşırtıcı, tıpkı vonira misyonunun kadınlar için en iyi makyaj fırçalarını üretmesi gibi.

—— Sateria Mills Makyaj Sanatçısı

Makyaj fırçanızdan memnunum.Çok güzel ve pratik olduğunu düşünüyorum.Ayrıca hizmetinizden memnunum.Çok naziksiniz!

—— Viktoria Steinbach Almanya

Çok profesyonel hizmet & yüksek standart kalite kontrol, sen çok mutlu için teşekkür ederiz.

—— İngiltere'den Meera Kotecha

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Makyaj Fırçası Kıllarınız Bu Kadar Düşüyor
hakkında en son şirket haberleri Makyaj Fırçası Kıllarınız Bu Kadar Düşüyor
Her makyaj uyguladığımda (cilt bakım sonrası rejim), sürekli olarak makyaj fırçamdaki kıllardan endişe duyuyorum. Genellikle, yüzümün her yerine dökülürler - bir zamanlar küçük minik tüylerle kaplı temiz bir tuval bıraktılar. Sonra, elbette, her birini seçmem gerekecek, sonuçta parmak izleri, lekeler ve aynanın önünde daha fazla zaman harcanacak.
Peki, ne veriyor? Yanlış fırçaları mı seçiyorum? Makyajımı yanlış mı uyguluyorum? Bin tane sorum var. Neyse ki, ünlü makyaj sanatçısı ve Lazy Perfection'ın yazarı: Gerçekten Denemeden Harika Görünme Sanatı, Jenny Patinkin, beni düzleştirdi. Aşağıda, Patinkin'in makyaj fırçalarınızın neden kel olduğuna dair cevaplarını bulun.
Bu neden oluyor?
"Bir makyaj fırçasının dökülmesinin birkaç nedeni var," diye açıklıyor Patinkin. "Kılların elle paketlendiği el yapımı fırçalarla, yeterince sıkı bir şekilde bir araya getirilmeyebilirler. Çoğu makyaj fırçası üreticisi kılları yerinde yapıştırır - ancak dikkatsizce yapıldığında kıllar düşebilir. Bu, tutkal ıslandığında gerçekleşir. (fırçanızı yanlış yıkamaktan) veya zamanla kıllar gevşeyebilir. Bazen, sadece kılların kalitesi genel olarak kırılır, hasar görmüş veya kurumuş kıllar ilk dökülenlerdir. "
Sentetik ve doğal kıllar: Önemli mi?
"Önemli değil - bu kişisel bir tercih" diyor Patinkin. "Sentetik ve doğal saç fırçaları arasındaki temel fark, doğal saçların kendi saçlarımız gibi belirli miktarda yağ ve yumuşatıcıyı emebilmesidir. Sentetik fırçalarla, bu yağlar sadece kılların yüzeyinde otururlar, yani İyi haber şu ki, sentetik fırçaların yıkanması daha kolaydır, çünkü doğal saçlar gibi kurutmaktan endişe etmeden hemen hemen herhangi bir sabun kullanabilirsiniz. "
Bunu nasıl önleyebilirsiniz?
"Ne yazık ki, başlangıçta kullanım sırasında dökülen çok sayıda makyaj fırçası var," diyor Patinkin. "Bu sadece bir zaman meselesi ve ne kadar süre dışarı çıkmaya hazır olduğunuz. Ancak, makyaj fırçalarınızı yıkama ve kurutma şekliniz dökülmeyi önlemeye yardımcı olmak için uzun bir yol kat edebilir." Neyse ki, doğru yaptığınızdan emin olmak için hızlı ve kolay bir kılavuzumuz var.
Patinkin, "Her şeyden önce, yıkamalar arasında çok uzun süre gitmediğinizden emin olun, çünkü ürün birikmesi kıllara zarar verebilir." "Yıkarken, metal yüksüğün fırçanın sapıyla buluştuğu noktadan daha yüksek su almayın. Bu, suyun sızabileceği bir dikiştir. Ayrıca, makyaj fırçalarını dik durmadığınızdan emin olun. Bu, suyun tutacağa damlamasını önleyecek ve fırçanın başı tezgahın kenarına sarkacak şekilde mayınları kurumaya bırakmayı tercih ediyorum.
Ve son olarak, makyaj uygularken çok kaba olmayın ve makyaj fırçalarınıza çok fazla bastırmayın, çünkü bu kılların yapışmasına neden olabilir. Doğal saç fırçalarını yıkarken hafif bir deterjan kullanmak, kurumasını ve kopmasını önler. Tamamen fırça sabunu seviyorum. Sentetik fırçalar için, yumuşak bir bulaşık sabunu tamamen iyidir, çünkü yağları çok etkili bir şekilde parçalar. "
"Genel olarak, çok ince doğal kıllar krem ​​ürünleri ile kullanım için uygun değildir, çünkü her saç folikülüne çok fazla ağırlık koyabilirler, bu da fırçadan uzaklaşmasına veya kopmasına neden olur. hafif sıvılarla iyi çalışır, ancak daha ağır krem ​​ürünler için sentetik kılların daha iyi kalma gücü vardır. "
Pub Zaman : 2019-07-16 10:01:51 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)