Ana sayfa Haberler

Doğru İşlemde Makyaj Nasıl Uygulanır (Çünkü Doğru Bir Yol Var!)

Sertifika
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler Mark, bana her zaman en iyi planı verebilirsin ve müşterimin harika hissetmesini sağlar, umarım işbirliği için başka bir şansımız olabilir.

—— Tara AU

Sadece vonira parselleri aldı, her zaman heyecan verici, kalite gerçekten şaşırtıcı, tıpkı vonira misyonunun kadınlar için en iyi makyaj fırçalarını üretmesi gibi.

—— Sateria Mills Makyaj Sanatçısı

Makyaj fırçanızdan memnunum.Çok güzel ve pratik olduğunu düşünüyorum.Ayrıca hizmetinizden memnunum.Çok naziksiniz!

—— Viktoria Steinbach Almanya

Çok profesyonel hizmet & yüksek standart kalite kontrol, sen çok mutlu için teşekkür ederiz.

—— İngiltere'den Meera Kotecha

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Doğru İşlemde Makyaj Nasıl Uygulanır (Çünkü Doğru Bir Yol Var!)
hakkında en son şirket haberleri Doğru İşlemde Makyaj Nasıl Uygulanır (Çünkü Doğru Bir Yol Var!)
Makyajınızı uygulamak için doğru bir emir var mı? Bu güzellik kitabındaki en eski sorulardan biri olabilir. Konu, profesyonel makyaj sanatçıları arasında bile çok tartışılıyor. Ve güzellik rutininiz söz konusu olduğunda zor ve hızlı bir kural olmasa da - farklı insanlar için farklı şeyler işe yarar - bazı genel kurallar vardır. Böylece, olayların sırasına yardımcı olmak için, makyajı doğru bir şekilde nasıl uygulayacağınız için takip edilmesi kolay bir kontrol listesi hazırladık.
HAZIRLIK
astar boya
Her şey sırayla. Her şeyden önce astar ile başlayın. Bu, gözleriniz ve dudaklarınız için astar içerir. Bu adım önemlidir, çünkü makyajınızın geri kalanı için temiz ve pürüzsüz bir çalışma alanı yaratır ve ürünün daha uzun süre kalmasına yardımcı olur.
GÖZLER
kaşlar
Astardan sonra göz bölgenize odaklanmak istiyorsunuz. Önce kaşlarınızı şekillendirin ve doldurun - göz farı uygularken rehber olarak yardımcı olacaktır.
far
Herhangi bir dökülme olması durumunda göz farı yüzünüzün geri kalanından önce yapılmalıdır ve biraz temizlik yapmanız gerekir. Yapmak istediğiniz son şey, mükemmel konturlu yüzünüzü karıştırmak değil mi? Göz farı dökümü şu şekildedir: önce kapak gölgesi, ardından kırışık renk, daha sonra kaş kemiğiniz boyunca biraz vurgulayıcı kaydırın.
Eyeliner
Kirpikleriniz çıplak olduğunda göz kalemi uygulamak çok daha kolaydır, bu yüzden astarınızı gölgenizden sonra ancak maskaradan önce yapın.
maskara
Gözlerini yapmanın son adımı maskara. Başvurduktan sonra, riminin geri kalanına geçene kadar birkaç dakika bekleyin, böylece rimel tamamen kuruyabilir.
YÜZ
Yapı temeli
Temel her zaman önce gelmelidir, çünkü tam anlamıyla makyajınızın geri kalanının yaşayacağı bir temel oluşturur. Tam vakıf günlük rutininiz için biraz ağırsa, BB veya CC kremini tercih edin.
Kapatıcı
Sonra, gözlerinize ve lekelerin üzerine kapatıcı uygulayın. Vakıf örtbas etmek için iyi bir iş çıkarır, ancak kapatıcı oraya girecek ve inatçı kusurları ortadan kaldıracaktır.
Kontur / Bronzlaştırıcı Pudra
İster tam konturlu olun ister cildi ısıtın, bu tanımı oluşturmak önemlidir. Bunu yapmak için, yüzünüzün gölge oluşturmak istediğiniz alanlarını çevirin. Ortak alanlar yanakları ve çeneyi, burnu ve alnı içerir, ancak hepsini yapmak için baskı hissetmeyin.
Kızarmak
Allıklarınız bronzlaştırıcının üstüne oturmalıdır. Aksi takdirde, doğal bir yıkamanın aksine çamurlu, lekeli bir görünüm elde etme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Allık uygulamanın birçok yolu vardır, ancak bir şey anahtardır - karıştırma en iyi arkadaşınızdır ve doğru allık kullanmanız gerekir. Bunu bir kez indirdikten sonra bir gölge seçmeye devam edebilirsiniz.
İşaretleyici
Vurgulayıcı, yüz makyajınızın son adımıdır. Elmacık kemiklerine ve burnunuzun köprüsüne uygulayın - ve doğal ışığın dokunup yansıyacağı her yerde. Ulaşacağınız vurgulayıcılar gerçekten size kalmış.

DUDAKLAR

Ruj
Ruj veya parlaklık, makyajınızın geri kalanını yapmaya çalışırken lekelenmesini istemediğiniz için son adımlardan biri olmalıdır. Tüm gün yerine oturduğundan emin olmak için, eşleşen bir dudak kalemi kullanmayı veya gün boyu dayanma gücüne sahip bir formül seçmeyi deneyin.

BİTİRME DOKUNUŞLARI
Spreyi Ayarlama
Son olarak, son adım! Makyajınızın tüm gün sürmesine yardımcı olmak için yüzünüzün her tarafına bir ayar spreyi uygulayın.
Pub Zaman : 2019-09-08 10:41:47 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)