Ana sayfa Haberler

Bu Makyaj Sanatçısı Onaylı İpuçları Bu Şenlikli Ssason Şovunun Yıldızı Olmanızı Sağlayacak

Sertifika
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler Mark, bana her zaman en iyi planı verebilirsin ve müşterimin harika hissetmesini sağlar, umarım işbirliği için başka bir şansımız olabilir.

—— Tara AU

Sadece vonira parselleri aldı, her zaman heyecan verici, kalite gerçekten şaşırtıcı, tıpkı vonira misyonunun kadınlar için en iyi makyaj fırçalarını üretmesi gibi.

—— Sateria Mills Makyaj Sanatçısı

Makyaj fırçanızdan memnunum.Çok güzel ve pratik olduğunu düşünüyorum.Ayrıca hizmetinizden memnunum.Çok naziksiniz!

—— Viktoria Steinbach Almanya

Çok profesyonel hizmet & yüksek standart kalite kontrol, sen çok mutlu için teşekkür ederiz.

—— İngiltere'den Meera Kotecha

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Bu Makyaj Sanatçısı Onaylı İpuçları Bu Şenlikli Ssason Şovunun Yıldızı Olmanızı Sağlayacak
hakkında en son şirket haberleri Bu Makyaj Sanatçısı Onaylı İpuçları Bu Şenlikli Ssason Şovunun Yıldızı Olmanızı Sağlayacak
Bu cesur makyaj fikirleriyle herhangi bir tatil partisinde spot ışığı çalın


Festival sezonu, eğlenceli vurgular, metalik gölge ve lekeli kalın dudaklarla ağır konturlardan doğal parlayan cilde geçiş için mükemmel bir zamandır. Burada, Makyaj Sanatı Enstitüsü'nden makyaj sanatçısı, bu tatil sezonunu kesinlikle etkileyecek bir güzellik görünümü yaratmak için en iyi ipuçlarını paylaşıyor.

Taze doğal görünümlü nemli bir cilt


Daha doğal bir görünüm için kontur kitlerini, fırçaları, çubukları ve çubukları bırakmanın zamanı geldi. Renkli nemlendirici, başlamak için harika bir yerdir. Doğru miktarda makyaj uygulamakla ilgilidir, bu yüzden cildiniz sağlıklı görünür. Mükemmel çıplak yüz efekti elde etmek için doğal tonlar ve ultra ince dokunuşlar kullanın. Doğal ışıltısını daha hafif temellerle kucaklayın ve yüzünüzü ışıltılı bırakmak için en fazla parıltıyı elde ettiğiniz nokta gizleyin.

Kalın geri döndü


Festival sezonu, denemeyi hiç düşünmediğiniz parlak göz farı paletleriyle denemek için mükemmel bir zamandır. Pastel, metalik neon ve tropik esintili tonlarda parlak renkli, serbest formlu gözler gözlerinizi şekillendirecek ve onları patlatacaktır. Cesur ve eğlenceli dolu kapaklarla havalı 90'lı piliç düşünün. Bu sizin için çok maceracıysa, kirpik çizgisi boyunca basit bir parlak mavi çizgi deneyin.

Parlak, tanımlanmış dudaklar baskın olmalıdır


Paintbox parlak dudaklar tatil görünümünüzü gerçekten yükseltir. Kırmızı, turuncu ve fuşya her zaman iyi seçeneklerdir. Nem eklemek ve sağlıklı ve dolgun görünmelerini sağlamak için sıvı rujları yoğun renk ve parlaklıkla karıştırmayı deneyin. Dudaklarınızın keskin, keskin kenarlarla tam olarak kaplandığından emin olmak, daha dolgun bir dudak oluşturmaya da yardımcı olacaktır.

Kontur dökümü bilmeniz gereken sırdır


Drapaj aslında allık ile şekillenir. Erikler, sıcak pembeler ve şeftali yeni bir şey olmasa da, makyaj sanatçıları şimdi maviler, yeşillikler, portakallar ve sarılar kullanarak yepyeni bir seviyeye taşıyorlar. 70'in cesur yanak trendini canlandıran örtü, yüzünüze elmacık kemikleri, tapınaklar ve kaş kemikleri etrafında yontulmuş bir ışıltı verir. Örtünün şık görünmesinin anahtarı harmanlamaktır. Kesmek için daha koyu gölgeyi kullanın, ardından daha açık renkle parlatın. Sonuç, tanımlamaya daha yumuşak, daha taze bir yaklaşımdır.

Pub Zaman : 2019-04-27 10:56:39 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)