Ana sayfa Haberler

Makyaj Sadece Kadınlar İçin Doğru Değildir

Sertifika
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Çin Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler Mark, bana her zaman en iyi planı verebilirsin ve müşterimin harika hissetmesini sağlar, umarım işbirliği için başka bir şansımız olabilir.

—— Tara AU

Sadece vonira parselleri aldı, her zaman heyecan verici, kalite gerçekten şaşırtıcı, tıpkı vonira misyonunun kadınlar için en iyi makyaj fırçalarını üretmesi gibi.

—— Sateria Mills Makyaj Sanatçısı

Makyaj fırçanızdan memnunum.Çok güzel ve pratik olduğunu düşünüyorum.Ayrıca hizmetinizden memnunum.Çok naziksiniz!

—— Viktoria Steinbach Almanya

Çok profesyonel hizmet & yüksek standart kalite kontrol, sen çok mutlu için teşekkür ederiz.

—— İngiltere'den Meera Kotecha

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Makyaj Sadece Kadınlar İçin Doğru Değildir
hakkında en son şirket haberleri Makyaj Sadece Kadınlar İçin Doğru Değildir
Euromonitor International'ın tahminlerine göre, Çin'in erkek cilt bakımı ve kozmetik ürünleri pazarındaki perakende satışlar, 2016-2019 döneminde yıllık ortalama% 13,5 oranında büyüyecek ve küresel ortalama% 5,8'den çok daha yüksek olacak ve 2019'da 1,9 milyar RMB'ye ulaşacak. Artan sayıda erkek tüketici ile, anakara cilt bakım ve kozmetik ürünleri pazarının büyüme potansiyeli göz ardı edilmemelidir.
Makyaj uzun zaman önce başladı, bu yüzden erkekler için de konsept neredeyse yeni değil.Ama kuşaklar için makyaj "sadece kızlar için" bir işletme olarak görülüyordu, bu yüzden şimdi bu makyajın sadece doğru değil kadınlar için erkekler de makyaj yapabilir.
Günümüzde giderek daha fazla insan erkeklerin fonlamasını kabul ediyor olsa da, bir erkek ünlüyü duyduysanız, kabul edebilirsiniz, sokakta bir adam gördüğünü görürseniz, çoğu insanın onun “ladyboy” olduğunu düşüneceğine inanıyoruz. Çünkü insanlar, erkek ünlülerin makyajının nedeni onların kariyer ihtiyaçlarıdır, bu yüzden aslında çoğu erkeğin makyaj yapabileceğini düşünmüyorum.
Aslında, MÖ 4000'den 18. yüzyıla kadar uzanan bin yıl boyunca, erkekler geleneksel olarak makyajı sayısız şekilde kullandılar. 1800'lerin ortalarına kadar makyaj, toplumsal cinsiyet spektrumunun bir ucuna indirgenmedi ve Çin'de erkekler erkenden makyaj yapmaya başladı.
Cao Cao'nun oğlu gibi - Cao Zhi, aynı zamanda güzelliği seven, tozu yüzüne uygulamaktan hoşlanan, Dan Chun adlı bir adam aniden ziyarete geldiğinde ve beklenmedik bir şekilde duş aldığında misafirin lobide bir saatten fazla beklemesini sağlamak için tozu duştan sonra yüzüne uygulamak istiyor.
Güney ve Kuzey Hanedanları döneminde, erkekler kıyafetlerini, Tang Hanedanlığı'na, bazı cilt bakım ürünleri gibi erkekler bile tütsü yapmayı severler ve ruj Tang Hanedanlığı'nda da popülerdir. İmparator memurları ödüllendirmek için ruj bile verdi. Çiçek Şapkalar popülerdir ve yüksek toplumun bir simgesidir.Bu da “Tanhua Lang” ın kökenidir.
Qing Hanedanı'ndan önce, erkeklerin makyaj fenomeni yaşam boyunca yaygındır, ancak Qing Hanedanlığı'ndan sonra, erkekler telafi etmek için özel görünüyor ve Qing Hanedanı antik Çin'deki son hanedan olduğu için, konsept derinden kök salmıştır. Şimdiye kadar, birçok insanın erkeklerin makyaj yapmasına izin verilmediğini düşünmelerini sağlayın.
Ancak zamanın gelişmesiyle birlikte, insanların bu görüşü yavaş yavaş kabul edeceğine inanıyoruz, sıradan erkekler erkek bir ünlü gibi makyaj yapabilir ve insanlar onun “ladyboy” olduğunu düşünmeyecek.
Bazı Makyaj İpuçları
1. kirpiklerinizi tararsanız ve maskara kremi yanlışlıkla gözlerin üzerine düşer ve tekrar gözlerinizi yapmak istemezseniz, pamuklu çubuğu kullanabilir ve hafifçe silebilirsiniz
2. kaşlarınızı kararttığınızda, mirrodan uzak durmalısınız, aksi takdirde kaşınız çok kalın hale gelecektir.
3. kirpik çimdik zaman, kirpik klipleri ısıtmak için th saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz, kirpik kıvrım şeklinin daha uzun kalmak için yardımcı olabilir.
4. dudağını rujla lekelemeden önce, smear dudak pomad gibi temel bir makyaj yapabilir, dudağına biraz toz koyabilir ve böylece dudak makyajını çıkarman daha uygundur.
5. burun göz farı oynarken, doğrudan kaşınızın ortasından burnunuzun ucuna oynamayın, daha iyi bir etkiye ulaşamaz, en iyi yol burun gölgesini ön yörünge kısmından çalmaktır burun ucunuza ters üçgen çizmek için fırçanızı kullanın. Etkisi ilk yoldan daha iyi olacaktır.
6. makyaj yeni başlayan için, gözlerinizi yaparken bükülmüş göz kalemi fırça genel göz kalemi fırça daha iyidir.
Pub Zaman : 2019-10-12 14:42:46 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)